Czas realizacji transakcji

Wszystkie transakcje realizujemy niezwłocznie po złożeniu zlecenia przez Użytkownika. Czas zaksięgowania przelewu na rachunku Użytkownika może być różny w zależności od banków, między którymi realizowana jest transakcja.

Maksymalny czas realizacji przelewu na konto użytkownika to 72h. Zapewniamy, że zrobimy wszystko aby przelew zwrotny pojawił się na wskazanym koncie Użytkownika w czasie do 1h.

Poniżej prezentujemy przewidywany czas zaksięgowania środków na rachunkach Użytkownika. Jeśli Użytkownik zleca transakcje między różnymi bankami, wówczas czas realizacji przelewu zwrotnego może się wydłużyć, zwykle do 24h.

BRE BANK; Multibank; mBank; PEKAO SA; BNP PARIBAS; BGŻ; ALIOR ; BPH; Meritumbank najczęściej do 1h*

Przelewy do pozostałych banków realizowane są: w PLN do 24h, walutowe do 72h

* Przelewy walutowe do Multibanku i mBanku realizowane są z BRE BANKU. Z uwagi na wewnętrzne procedury bankowe w Multibanku i mBanku przelewy PLN mogą zostać zaksięgowane do 24h, natomiast przelewy walutowe do 72h.


Uwaga: opisane powyżej czasy realizacji transakcji liczone są od momentu dokonania transakcji przez Użytkownika na platformie KantorWeb.pl i dotyczą dni roboczych ( poniedziałek-piątek). Czasy realizacji przelewów walutowych zależne są od Banków pośredniczących w transakcji-przypominamy, iż każdy przelew walutowy do innego Banku w Polsce traktowany jest jako przelew zagraniczny stąd czas realizacji do 72h. Z naszej strony zapewniamy, że postaramy się zrealizować przelew zwrotny na Państwa rachunek w najkrótszym możliwym czasie.
do góry
zamknij