Jak to działa?

Etap 1 - rejestracja w naszym portalu

 
Otwórz stronę www.kantorweb.pl w przeglądarce internetowej. Kliknij zarejestruj się, wybierz rodzaj konta, wpisz swój adres e-mail i hasło. Po chwili na Twój adres e-mail wyślemy wiadomość z linkiem aktywującym konto. To wystarczy aby założyć konto w naszym Portalu. 
 
Etap 2 - uzupełnienie danych niezbędnych do przeprowadzenia transakcji 
 
Jeżeli już aktywowałeś konto zaloguj się w naszym Portalu. Uzupełnij konta bankowe. Złotówkowe i walutowe - z których dokonasz przelewów na wskazane przez nas konta a my po zrealizowaniu twojej transakcji dokonamy przelewu zwrotnego zakupionej waluty lub uzyskanych z transakcji złotówek. Zgodnie z przepisami Polskiego prawa do przeprowadzenia transakcji wymagane jest podanie danych osobowych. Pamiętaj, że aby dokonać transakcji „ponadprogowej” (powyżej 15000 EUR) musisz podać wszystkie wymagane dane na swoim koncie. 
 
Etap 3 – przelew środków
 
Aby dokonać transakcji przelej środki na jedno z wybranych przez Ciebie naszych kont bankowych. Po przypisaniu przelanych środków do Twojego konta w Portalu możesz dokonać transakcji (w przypadku zakupu określonej ilości waluty lub PLN, po zalogowaniu w Portalu system podpowie ile PLN lub waluty należy przelać na wybrane konto). Pamiętaj o wpisaniu tytułu przelewu określonego przez system. 
 
Etap 4 – transakcja 
 
Po zalogowaniu przejdź do zakładki obrót walutami. Wybierz walutę jaką zamierzasz kupić/sprzedać. Następnie kliknij kup lub sprzedaj w zakładce obrót walutami. system zarejestruje transakcję. W kilka minut zlecimy przekazanie waluty lub PLN na Twój rachunek bankowy. O każdej zmianie statusu transakcji poinformujemy Cię wysyłając e-mail. Czas oczekiwania na przelew środków na Twoje konto uzależniony jest od czasu rozliczeń między bankami. Posiadając konta w wymienionych przez nas bankach czas otrzymania przelewu zwrotnego od kantorweb.pl to około 15min maksymalnie do 8 godzin roboczych Portalu. 
 
Etap 5 -koszt realizacji transakcji 
 
Kantorweb.pl nie pobiera prowizji i opłat. Jedyne koszty które ponosisz to opłaty bankowe za przelew (jeśli występują-patrz (koszty przelewów).
do góry
zamknij