Spłacasz kredyt w walucie?

Jeśli zaciągnąłeś kredyt w walucie, to pewnie doskonale znane Ci jest pojęcie spreadu bankowego. Zapewne bardzo dobrze wiesz, że Twój bank zarabia nie tylko na opłatach i prowizjach związanych z obsługą kredytu, ale także na różnicy kursowej dewiz. Ile? Nawet kilkanaście procent !!! A może zdarzyło Ci się, że wpłacając złotówki zabrakło np. dwóch franków od których, nie dość że naliczono odsetki, to wysłano jeszcze ponaglenie- oczywiście pobierając za to stosowną opłatę?

Redukcja kosztów związanych z obsługą kredytu walutowego.

Na szczęście, od 2009 roku masz możliwość spłacania swojego kredytu także bezpośrednio w walucie, co w praktyce oznacza ogromne oszczędności. Ile? Nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie !!! Dla kredytobiorców jest to lepsze zarządzanie budżetem domowym, oraz pewność, że bank otrzyma dokładnie tyle, ile wynosi rata.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które szanują swój czas i pieniądze. Wymiana waluty w KantorWeb oznacza, że nie wychodząc z domu wymienisz złotówki na franki, euro, czy funty i przelejesz je bezpośrednio na swoje konto kredytowe. Zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze.

  • Redukcja różnic kursowych i kosztów obsługi kredytu
  • Oszczędność nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych (w całym okresie kredytowania)
  • Spłata kredytu w walucie szybko i bez wychodzenia z domu
do góry
zamknij